Herrur Ebel Windsor, manuell, 18K, 22x34mm inklusive horn, vit urtavla, märkt invändigt: boett nr 878034, Mod. Depose 3½/10, original läderband 23,5cm, slitage på band, krokspänne i gulmetall, grön sten på uppdragskrona, fläckar på urtavla, repor på glas, bruttovikt 25,6g, inga tillbehör.
Auktnr | SE4.20240529.A91138 |
Utropspris | 4 000 kr |
Aktuellt bud | 4 200 kr |
Stänger | 2024-05-29 11:30:00 |
Provision | 630 kr |
Frakt | 129 kr |
29/5 10:33:33 | bloman1 | 4200 kr |
26/5 02:30:46 | korvkiosken1 | 4000 kr |