Herrur Longines, stål, manuell, Ø30mm, svart/guldfärgad urtavla, liten sekundvisare, 1940-tal, nr 22903/32, fungerar ej, anfrätt urtavla, gravyr, länk saknas, repor på glas, inga tillbehör.
Auktnr | SE4.20240529.A91132 |
Utropspris | 200 kr |
Aktuellt bud | 1 200 kr |
Stänger | 2024-05-29 11:27:00 |
Provision | 180 kr |
Frakt | 129 kr |