Herrur, Omega Constellation, Ø34mm, Cal 564, verknr 27255081, Boettnr 168005, stål, datum, automat, tygband slitage, repor på originalplastglas, ca 1966-69, kraftig gravyr på baksida
Auktnr | SE16.20240521.A94578 |
Utropspris | 5 000 kr |
Aktuellt bud | 6 600 kr |
Stänger | 2024-05-21 13:31:04 |
Provision | 990 kr |
Frakt | 129 kr |