Ett par solglasögon, Christian Dior Troika YB7DI, made in Austria, bredd 138mm, ljusblå glas, lätta repor, silvertonade bågar, originalfodral med slitage
Auktnr | SE16.20240521.A94527 |
Varukategori | Fashion / Övrigt |
Utropspris | 800 kr |
Stänger | 2024-05-21 13:05:30 |
Provision | 120 kr |
Frakt | 129 kr |
21/5 13:05 | ABV1866 | 800 kr |