Herrur Rolex Oyster Perpetual Submariner, Ø40mm, guld/stål, automatisk, refnr: 16613, serienr: T375572, cal 3135, verk-nr 7474812, boett-nr 16610, oysterlänk i guld/stål, 93153 401B, viklås, repor/nagg på länk och boett, inga övriga tillbehör.
Auktnr | SE22.20240430.A35645 |
Utropspris | 75 000 kr |
Aktuellt bud | 76 000 kr |
Stänger | 2024-04-30 20:34:53 |
Provision | 11 400 kr |
Frakt | 129 kr |
30/4 20:34:22 | noodle_200 | 76000 kr |
19/4 20:06:07 | gjonialb | 75000 kr |