Observera att föremålen på nedanstående nätauktion kan komma att strykas med kort varsel då det är en pantauktion. Läs mer under Villkor, Villkor på andra språk
Alla föremål på våra internetauktioner säljs i befintligt skick. Köparprovision om 15% tillkommer på slaget belopp.

Träffar: 252   « Föregående 1 ... 8 9 [10] 11 12 13 Nästa »

Barnarmband Pansar, Italienska stämplar, med säkerhetskedja, längd 7cm, bredd 2mm, 18K. Vikt: 3,7 g

Auktionsnummer: SE1.20240522.A57092

Aktuellt bud

2 300 kr

2024-05-22 20:31:00

Budledare: - Antal bud: -

Guld / Armband Östermalm

Stänger: 2024-05-22 20:31:00

6 Teskedar, modell Gammal Fransk, år 1850, längd 15cm, monogram, silver Vikt: 149 g

Auktionsnummer: SE1.20240522.A57093

Aktuellt bud

1 100 kr

2024-05-22 20:31:30

Budledare: redrum Antal bud: 1

Silver / Bestick Östermalm

Stänger: 2024-05-22 20:31:30

12 kaffeskedar, modell Haga, längd 12,5cm, graverade, olika år & tillverkare, silver, i etui  Vikt: 208,9 g

Auktionsnummer: SE1.20240522.A57094

Aktuellt bud

1 500 kr

2024-05-22 20:32:00

Budledare: redrum Antal bud: 1

Silver / Bestick Östermalm

Stänger: 2024-05-22 20:32:00

Telefon (analog) Ericofon DBJ 500

Auktionsnummer: SE1.20240522.A57095

Övrigt Östermalm

Stänger: 2024-05-22 20:32:30

Ett par örhängen Bismarck, ca 20 x 2,5-6mm, 18K.  Vikt: 1,3 g

Auktionsnummer: SE1.20240522.A57096

Aktuellt bud

800 kr

2024-05-22 20:33:00

Budledare: - Antal bud: -

Guld / Örhängen Östermalm

Stänger: 2024-05-22 20:33:00

Karmstol Fritz Hansen, Nendo, 2018, EK, med dyna.  Specialfrakt, kontakta pantbankskontoret för mer information.

Auktionsnummer: SE1.20240522.A57097

Möbler & design / Möbler Östermalm

Stänger: 2024-05-22 20:33:30

Hänge måne, ca 17x 9mm, 14K.  Vikt: 1 g

Auktionsnummer: SE1.20240522.A57098

Aktuellt bud

500 kr

2024-05-22 20:34:00

Budledare: - Antal bud: -

Guld / Hängen & berlocker Östermalm

Stänger: 2024-05-22 20:34:00

Tavla, litografi, Lars Norrman, signerad och numrerad 171/310, gulnad, ej examinerad ur ram Specialfrakt, kontakta pantbankskontoret för mer information.

Auktionsnummer: SE1.20240522.A57099

Konst & antikviteter / Grafik Östermalm

Stänger: 2024-05-22 20:34:30

Ett par örhängen, ca Ø2,5mm, saknar snurrebussar, slitage, 18K.  Vikt: 0,3 g

Auktionsnummer: SE1.20240522.A57100

Aktuellt bud

200 kr

2024-05-22 20:35:00

Budledare: - Antal bud: -

Guld / Örhängen Östermalm

Stänger: 2024-05-22 20:35:00

Ett par örhängen med vita stenar ca Ø4mm, en snurrebuss saknas, slitage, 18K Vikt: 0,5 g

Auktionsnummer: SE1.20240522.A57101

Aktuellt bud

300 kr

2024-05-22 20:35:30

Budledare: - Antal bud: -

Guld / Örhängen Östermalm

Stänger: 2024-05-22 20:35:30

Ett nässmycke, ca Ø5mm, slitage, 18K. Vikt: 0,1 g

Auktionsnummer: SE1.20240522.A57102

Aktuellt bud

75 kr

2024-05-22 20:36:00

Budledare: - Antal bud: -

Guld / Örhängen Östermalm

Stänger: 2024-05-22 20:36:00

Ett hänge hjärta samt ett udda örhänge (saknar snurrebuss), defekt/bucklor, 18K. Vikt: 0,9 g

Auktionsnummer: SE1.20240522.A57103

Aktuellt bud

550 kr

2024-05-22 20:36:30

Budledare: - Antal bud: -

Guld / Övrigt Östermalm

Stänger: 2024-05-22 20:36:30

Ett par örhängen med vita stenar ca Ø3mm, snurrebussar saknas, slitage, 18K. Vikt: 0,4 g

Auktionsnummer: SE1.20240522.A57104

Aktuellt bud

250 kr

2024-05-22 20:37:00

Budledare: - Antal bud: -

Guld / Örhängen Östermalm

Stänger: 2024-05-22 20:37:00

Ett par örhängen med diamanter, 2x ca 0,02ct, snurrebussar saknas, slitage, vitguld 18K. Vikt: 0,3 g

Auktionsnummer: SE1.20240522.A57105

Aktuellt bud

300 kr

2024-05-22 20:37:30

Budledare: bulog29 Antal bud: 4

Guld / Örhängen Östermalm

Stänger: 2024-05-22 20:37:30

Ring, Tiffany & Co, helallians med diamanter 37 x ca 0,02ct, stl 16¼, bredd 2mm, med etui, mindre märken, etui med fläckar, platina.

Auktionsnummer: SE1.20240522.A57106

Guld / Ringar Östermalm

Stänger: 2024-05-22 20:38:00

Ring med diamant ca 0,20ct, TW/Si, stl:15¼, Örns Juvelatelje, Göteborg, 18K vitguld Vikt: 2,3 g

Auktionsnummer: SE1.20240522.A57107

Aktuellt bud

2 400 kr

2024-05-22 20:38:30

Budledare: - Antal bud: -

Guld / Ringar Östermalm

Stänger: 2024-05-22 20:38:30

Kamera, Rollei 35 gold, med tessar 3,5/40, guldpläterad, Jubileumsutgåva 1970-71, Tyskland, ej numrerad, mjukt fodral,  smärre slitage, någon fläck utvändigt.

Auktionsnummer: SE1.20240522.A57108

Foto & elektronik Östermalm

Stänger: 2024-05-22 20:39:00

Ett par manschettknappar, ca 18x13mm, slitage,  925/1000 silver.  Vikt: 7,1 g

Auktionsnummer: SE1.20240522.A57109

Aktuellt bud

50 kr

2024-05-22 20:39:30

Budledare: novali Antal bud: 1

Silver / Manschettknappar Östermalm

Stänger: 2024-05-22 20:39:30

Kedja Pansar, manglad, längd 42, bredd 3mm, slitage, 18K. Vikt: 12,2 g

Auktionsnummer: SE1.20240522.A57110

Aktuellt bud

7 400 kr

2024-05-22 20:40:00

Budledare: - Antal bud: -

Guld / Kedjor & collier Östermalm

Stänger: 2024-05-22 20:40:00

Halsduk, ca 180x28,5cm, fläckar, etikettmärkt, Burberry London 100% Lambswool, made in England, dry clean only

Auktionsnummer: SE1.20240522.A57111

Aktuellt bud

600 kr

2024-05-22 20:40:30

Budledare: linasvalkan Antal bud: 1

Fashion / Accessoarer Östermalm

Stänger: 2024-05-22 20:40:30